Vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. In goede originele staat, goede vergulding, klok is niet gereinigd 36x27x9cm.
Prachtige grote bronzen met marmeren pendule ca. 1850. Met functionerend 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 52x40x15cm.
Grote bronzen vuurvergulde empire pendule met Diana, eerste vergulding (geen beschadigingen), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger ca. 1820. in uitstekende staat 56x40x15cm.
Grote Empire strijdwagen pendule ca. 1890 met bronzen engel, paarden en koets. Bronzen applicaties en 8-daags uurwerk. In goede werkende staat 41x52x17cm.
Zeldzame vergulde bronzen Louis Seize vaaspendule ca. 1800 met fuctionerend 8-daags uurwerk. In uitstekende originele staat 38x12x10cm.