Klein Ansonia New York kartelklokje ca. 1900 van compositie metaal, originele vergulding met wekkeruurwerk 25cm. Cond.: G
Franse notenhouten tafelklok ca. 1900 met inlegwerk en 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) in goede staat 22cm.
Cartelklokje ca. 1900 Frankrijk met wekkeruurwerk. Functies niet getest, in goede staat 32cm.
Franse pendule ca. 1870 van compositie metaal, 8-daags uurwerk van Brevete medialle Paris. Pootjes achter zijn verbogen, wijzerplaat beschadigd, albast heeft een scheur en mist slinger. Cond.: M
Oude Friese eikenhouten schippertjes-klok met maanstand en wekkerfuctie 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 80cm.
Oude zaagklok met voorpendel (kopie naar 18e eeuwse zaagklok) 2e helft 20e eeuw. In goede originele staat 62cm.
Oude Engelse notenhouten tafelklok, na 1950, gemerkt James Powel London. met maanstand en slagwerk op bel met 2 hamers. In goede originele staat 31x22x17cm.
Oude 3-gewichter Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand. Beschilderde wijzerplaat met rozen en meergezicht met boten, 107x28x20cm. Cond.: G
Oude notenhouten staartklok, Amsterdams model 2e helft 20e eeuw. 3-Gewichter met maanstand, Westminsterslag en 8 hamers en gongstaven. In zeer goede staat 143x35x25cm.