Bronzen met keramieken dienblad ca. 1900 met Chinees decor en bloemen in goede staat 3x44x30cm.
Grote 19e eeuwse keramieken tegel met glazuur in creme/groen.blauw (chips) 24x24cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met geschulpte rand. Floraal- en gouddecor (chips rand) ø22,5cm. Cond.: R
Twee oude keramieken dekseldozen, 20e eeuw. Tabakspot en sieradendoos beide met floraal decor 11-18cm., Cond.:G
Hummel beeld van Goebel, voorstellend een jongentje bij sneeuwpop (Winterfreunde, jaarstuk 1996 eerste uitgave), nr. 2002 met originele doos 17cm. Cond.: U
Vier oude Jugendstil stijl tegels in lijst 16-24cm. Cond.: G
Kavel van 7 oude Makkumse polychrome wandtegels 20e eeuw met diverse handgeschilderde decors ca. 13x13cm. Cond.: G
Kavel van 6 oude Makkumse polychrome wandtegels 20e eeuw met diverse handgeschilderde decors Cond.: G
Drie tegeltableau's ca. 1900; 2x 4-pas met Jugendstil decor ca. 1900 26x26cm. en 1x 6-pas met floraal decor 19e eeuw 38x26cm. (haarlijnen en minimale chip) Cond.: R
Drie tegeltableau's 19e eeuw, 6-pas met floraal decor (haarlijnen en minimale beschadiging) 26x39cm. Cond.: R-G
Twee sets polychrome Hollandse antieke 4-pas tegels ca. 1800 (minimale randschades) Cond.: R-G
Vijf diverse wandtegels; 2x 18e eeuw (randschade 13x13cm., 2x Jugendstil ca. 1900 11,5x11,5cm. , 1x Makkums 20e eeuw 15x11,5cm. Cond.: R-G
Engelse majolica tabakspot ca. 1880, gemerkt Doulton Lambeth met zilveren deksel in goede staat 20xø12cm.
Grote keramieken schaal ca. 1920 met floraal decor. Handbeschilderd met verlopen glazuur (nr. 4276) 11xø37cm. Cond.: G
Vier Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Cleaner in goede staat 9xø18cm.
Prachtige zwarte Wedgwood vaas met rondom Romeins decor met vele figuren 20e eeuw 18xø12,5cm. Cond.: G
Groot oud terracotta beeld, gesigneerd Bunbellis, 20e eeuw, op een houten voet. In goede staat. 43x32x19cm.
Duits keramieken Hummel figuur, Maria met kind (1950-1955) in goede staat 21cm.
Hummel figuur (Am schadeweg), nr. 331 met originele doos (1979-1990) H.: 17cm. Cond.: G
Twee Hummel poppenin originele doos 1x M.I. Hummel Doll Easter Greetings en 1x MI Hummel Doll On Holiday (1979-1999) Cond.: G
Delfts keramieken 3-delig kaststel van de Porseleyne Fles ca. 1930 met floraal decor 23-33cm. (1 chip) Cond.: R-G
Prachtige Jugendstil keramieken presenteertablet ca. 1900 van Villeroy en Boch Dresden nr. 2519. Zware vernikkelde omranding en in goede originele staat 55x31cm. Cond.: G
Oude majolica piedestal met bloempot ca. 1930 in goede staat H.: 73cm.
Vijf oude Franse Fayence handbeschilderde borden met haan- en floraal decor 1e helft 20e eeuw. 1 Schotel met randschade ø13cm. Cond.: R-G
Zes oude Duits porseleinen sierschotels; 2x Rosenthal met visdecor, 1x Königszeit Bayern Muttergluck, 3x Hutschenreuther (röschen, prinzessin im Turm, Die Walkuer) ø22-ø24cm. Cond.: G
Platelen vaas (of lampevoet) ca, 1910, gesigneerd J.H. v.d. Wetering Enschede beschilderd met bloemen H.: 31cm.
Prachtige Hollandse polychrome Jugendstil vaas ca. 1910, gemerkt Distel, model 13 met floraal decor 13xø11cm. Cond.: G
Grote ploychrome Gouda platelen bloempot ca. 1910, Zuid Holland, Jugendstil met floraal decor (haarscheur) 27xø35cm. Cond.: R
Gouda platelen vaas ca. 1920, nr. 935 S. met floraal decor (glazuur deels versleten) 15xø13cm. Cond.: R
Twee prachtige geribbelde keramieken vazen van ADCO Holland 20xø19cm. en 27xø20cm.
Vier delen oud Gouda plateel Holland; 1x likeurfles (gelijmd) Rhodian Gouda, 1x bloempot Gouda Holland decor Crocus, 2x groot wandbord Plazuid Gouda 11-31cm. Cond.: R-G
Twee delen keramiek 50-er jaren; 1x schotel geglazuurd met meisjes (gemerkt Cahy) ø32cm. en 1x geglazuurde keramieken hangschild 20x54x4cm. Cond.: G
Oude gipsen wandplaquette in terracotta kleur met vrouwenhoofd ca. 1900 (minimale chip) 6,5xø16cm.
Prachtig Jugendstil kaststel ca. 1900 van keramiek met handbeschilderd floraal decor (genummerd), 1 chip bij de bodem van de vaas Cond.: R-G
Aardewerken sculptuur van een kikker met penis, gesigneerd J. Cock 20e eeuw 19x10x8cm.
Drie delen oud porselein; 1x dekselpot ca. 1930 met floraal decor (gelijmd bij grip), 1x vaasje met bloemdecor en knop en 1x amfora dekselvaas R. Capodimonte Fiori Fiamminghi 11-30cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogel- en bloesemtakdecor in goede staat ø23cm.
Oude keramieken scheerbekken, vermoedelijk 19e eeuw (lichte glazuurschade) 9xø27cm. Cond.: G
Drie oude/antieke Chinese amuletten van jade en natuursteen 6,5xø7cm. Cond.: G
Oude Chinese keramieken Yixing theepot in peervorm met bamboedecor. Gesigneerd en in goede staat 14x17,5xø9cm.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschaaltjes in goede staat met floraal decor (1 chip) 9x10,5x2cm.