This website uses cookies

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Royal Dux beeld
Starting price 20 EUR

Beeld, Chinese man
Starting price 180 EUR

3 Porseleinen beelden
Starting price 50 EUR

2 Porseleinen beelden
Result: 70 EUR

Tegel dienblad
Result: 35 EUR

Bronzen met keramieken dienblad ca. 1900 met Chinees decor en bloemen in goede staat 3x44x30cm.

Grote Jugendstil tegel
Starting price 20 EUR

Grote 19e eeuwse keramieken tegel met glazuur in creme/groen.blauw (chips) 24x24cm. Cond.: R

15 Delen serviesgoed
Result: 60 EUR

2 Borden, 18e eeuw
Starting price 60 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met geschulpte rand. Floraal- en gouddecor (chips rand) ø22,5cm. Cond.: R

2 Chin. koffieserviesjes
Result: 25 EUR

2 Dekseldozen
Starting price 25 EUR

Twee oude keramieken dekseldozen, 20e eeuw. Tabakspot en sieradendoos beide met floraal decor 11-18cm., Cond.:G

2x Hummel
Result: 110 EUR

3x Hummel
Result: 130 EUR

Hummel beeld, sneeuwpop
Result: 90 EUR

Hummel beeld van Goebel, voorstellend een jongentje bij sneeuwpop (Winterfreunde, jaarstuk 1996 eerste uitgave), nr. 2002 met originele doos 17cm. Cond.: U

Hummel, jongens bij lantaarn
Result: 110 EUR

2 Delen aardewerk Willem van Oranje
Result: 130 EUR

2 Delen Delft
Starting price 20 EUR

4 Jugendstil tegels
Starting price 20 EUR

Vier oude Jugendstil stijl tegels in lijst 16-24cm. Cond.: G

Diverse tegels
Result: 35 EUR

Kavel bloempot tegels
Result: 150 EUR

7 Makkumse tegels
Starting price 30 EUR

Kavel van 7 oude Makkumse polychrome wandtegels 20e eeuw met diverse handgeschilderde decors ca. 13x13cm. Cond.: G

6 Makkumse tegels
Result: 40 EUR

Kavel van 6 oude Makkumse polychrome wandtegels 20e eeuw met diverse handgeschilderde decors Cond.: G

Tulptegel
Result: 25 EUR

Delftse tegel
Starting price 35 EUR

5 Tegels
Result: 40 EUR

Tegels, 1x6-Pas, 2x 4-Pas
Result: 40 EUR

Drie tegeltableau's ca. 1900; 2x 4-pas met Jugendstil decor ca. 1900 26x26cm. en 1x 6-pas met floraal decor 19e eeuw 38x26cm. (haarlijnen en minimale chip) Cond.: R

3x 6-Pas tegels
Starting price 40 EUR

Drie tegeltableau's 19e eeuw, 6-pas met floraal decor (haarlijnen en minimale beschadiging) 26x39cm. Cond.: R-G

2x 4-Pas tegels
Result: 40 EUR

Twee sets polychrome Hollandse antieke 4-pas tegels ca. 1800 (minimale randschades) Cond.: R-G

5 Tegels
Starting price 20 EUR

Vijf diverse wandtegels; 2x 18e eeuw (randschade 13x13cm., 2x Jugendstil ca. 1900 11,5x11,5cm. , 1x Makkums 20e eeuw 15x11,5cm. Cond.: R-G

Kavel antieke tegels
Result: 50 EUR

Baardman kruikje
Result: 55 EUR

Aardewerken kan
Result: 60 EUR

Tabakspot, zilv. deksel
Result: 120 EUR

Engelse majolica tabakspot ca. 1880, gemerkt Doulton Lambeth met zilveren deksel in goede staat 20xø12cm.

Aardewerk schaal
Starting price 30 EUR

Grote keramieken schaal ca. 1920 met floraal decor. Handbeschilderd met verlopen glazuur (nr. 4276) 11xø37cm. Cond.: G

3 Deel aardewerk
Starting price 25 EUR

Delfts bont bord
Starting price 45 EUR

4 Petrus Regout kommen
Result: 110 EUR

Vier Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Cleaner in goede staat 9xø18cm.

4 Goudsteen kommen
Result: 80 EUR

Zwarte vaas
Result: 50 EUR

Prachtige zwarte Wedgwood vaas met rondom Romeins decor met vele figuren 20e eeuw 18xø12,5cm. Cond.: G

4 Delen aardewerk
Starting price 25 EUR

Divers Boerenbont
Starting price 220 EUR

Terracotta beeld
Starting price 140 EUR

Groot oud terracotta beeld, gesigneerd Bunbellis, 20e eeuw, op een houten voet. In goede staat. 43x32x19cm.

Aardewerk bord
Starting price 15 EUR

Groot Hummel beeld
Result: 230 EUR

Divers Goebel
Result: 150 EUR

4x Hummel
Result: 190 EUR

3x Hummel
Result: 100 EUR

4x Hummel
Result: 135 EUR

3x Hummel
Result: 100 EUR

Hummel, Maria
Starting price 65 EUR

Duits keramieken Hummel figuur, Maria met kind (1950-1955) in goede staat 21cm.

5x Hummel
Result: 100 EUR

5x Hummel
Result: 110 EUR

4x Hummel
Starting price 75 EUR

Hummel 331
Result: 115 EUR

Hummel figuur (Am schadeweg), nr. 331 met originele doos (1979-1990) H.: 17cm. Cond.: G

2 Hummel poppen
Result: 135 EUR

Twee Hummel poppenin originele doos 1x M.I. Hummel Doll Easter Greetings en 1x MI Hummel Doll On Holiday (1979-1999) Cond.: G

Kaststel Pors. Fles
Starting price 50 EUR

Delfts keramieken 3-delig kaststel van de Porseleyne Fles ca. 1930 met floraal decor 23-33cm. (1 chip) Cond.: R-G

Furstenberg-servies
Starting price 90 EUR

2 Delen porselein
Result: 25 EUR

Tablet, V&B
Result: 50 EUR

Prachtige Jugendstil keramieken presenteertablet ca. 1900 van Villeroy en Boch Dresden nr. 2519. Zware vernikkelde omranding en in goede originele staat 55x31cm. Cond.: G

2 Borden
Starting price 25 EUR

Piedestal + Pot
Starting price 50 EUR

Oude majolica piedestal met bloempot ca. 1930 in goede staat H.: 73cm.

2 Delen Wedgwood
Starting price 15 EUR

7 Borden, kippen
Starting price 60 EUR

6 Borden met bloemen
Starting price 60 EUR

5 Beschilderde borden
Starting price 60 EUR

Vijf oude Franse Fayence handbeschilderde borden met haan- en floraal decor 1e helft 20e eeuw. 1 Schotel met randschade ø13cm. Cond.: R-G

6 Borden
Starting price 30 EUR

Zes oude Duits porseleinen sierschotels; 2x Rosenthal met visdecor, 1x Königszeit Bayern Muttergluck, 3x Hutschenreuther (röschen, prinzessin im Turm, Die Walkuer) ø22-ø24cm. Cond.: G

2 Delftse vaasjes
Starting price 15 EUR

Platelen vaas/lampvoet
Starting price 30 EUR

Platelen vaas (of lampevoet) ca, 1910, gesigneerd J.H. v.d. Wetering Enschede beschilderd met bloemen H.: 31cm.

Plateel vaasje, distel
Starting price 125 EUR

Prachtige Hollandse polychrome Jugendstil vaas ca. 1910, gemerkt Distel, model 13 met floraal decor 13xø11cm. Cond.: G

Plateel rozensteker
Starting price 50 EUR

Platelen pot
Result: 50 EUR

Grote ploychrome Gouda platelen bloempot ca. 1910, Zuid Holland, Jugendstil met floraal decor (haarscheur) 27xø35cm. Cond.: R

Platelen vaasje
Starting price 40 EUR

Gouda platelen vaas ca. 1920, nr. 935 S. met floraal decor (glazuur deels versleten) 15xø13cm. Cond.: R

3 Platelen plaquettes
Starting price 25 EUR

4 Delen plateel
Starting price 20 EUR

Hollandse vaas
Starting price 65 EUR

2 Vazen, ADCO
Result: 70 EUR

Twee prachtige geribbelde keramieken vazen van ADCO Holland 20xø19cm. en 27xø20cm.

Plateel tabakspot
Result: 25 EUR

2 Zwarte vazen, ADCO
Starting price 50 EUR

4x Gouda plateel
Result: 75 EUR

Vier delen oud Gouda plateel Holland; 1x likeurfles (gelijmd) Rhodian Gouda, 1x bloempot Gouda Holland decor Crocus, 2x groot wandbord Plazuid Gouda 11-31cm. Cond.: R-G

Platelen vaas
Result: 25 EUR

Keramieken servies
Result: 280 EUR

4 Delen terracotta
Starting price 35 EUR

5 Delen keramiek
Starting price 80 EUR

3 Delen oud keramiek
Starting price 15 EUR

2 Delen keramiek
Result: 35 EUR

Twee delen keramiek 50-er jaren; 1x schotel geglazuurd met meisjes (gemerkt Cahy) ø32cm. en 1x geglazuurde keramieken hangschild 20x54x4cm. Cond.: G

Keramiek wandplaquette
Starting price 60 EUR

Oude gipsen wandplaquette in terracotta kleur met vrouwenhoofd ca. 1900 (minimale chip) 6,5xø16cm.

Aardewerk beeld, J. Cock
Starting price 90 EUR

3 Delen keramiek
Starting price 50 EUR

Prachtig Jugendstil kaststel ca. 1900 van keramiek met handbeschilderd floraal decor (genummerd), 1 chip bij de bodem van de vaas Cond.: R-G

Aardewerk beeld, J. Cock
Starting price 90 EUR

Aardewerken sculptuur van een kikker met penis, gesigneerd J. Cock 20e eeuw 19x10x8cm.

2 Vazen, keramiek
Starting price 25 EUR

3 Delen porselein
Starting price 20 EUR

Drie delen oud porselein; 1x dekselpot ca. 1930 met floraal decor (gelijmd bij grip), 1x vaasje met bloemdecor en knop en 1x amfora dekselvaas R. Capodimonte Fiori Fiamminghi 11-30cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Result: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogel- en bloesemtakdecor in goede staat ø23cm.

Blauw scheerbekken
Starting price 100 EUR

Oude keramieken scheerbekken, vermoedelijk 19e eeuw (lichte glazuurschade) 9xø27cm. Cond.: G

Divers Chin. porselein
Starting price 50 EUR

3 Chinese amuletten
Starting price 90 EUR

Drie oude/antieke Chinese amuletten van jade en natuursteen 6,5xø7cm. Cond.: G

Theepot, Yixing
Starting price 150 EUR

Oude Chinese keramieken Yixing theepot in peervorm met bamboedecor. Gesigneerd en in goede staat 14x17,5xø9cm.

4 Chin. pors. schaaltjes
Starting price 35 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschaaltjes in goede staat met floraal decor (1 chip) 9x10,5x2cm.