Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.
Twee oude Franse Limoges porseleinen borden 20e eeuw en 8-kantig; 1x Chateau Coslaborg Saint Estephe (handbeschilderd) en 1x Chateau Lascombes Margaux (handbeschilderd) 24x24cm. Cond.: G
Twee grote antieke Japanse keramieken Satsuma vazen met gouddecor en figuren (1x gaaf, 1x gelijmd) 39xø19cm. Cond.: M-G
Vijf Hollandse keramieken borden ca. 1900; 3x Petrus Regout Maastricht borden, decor Hong, 2x ongemerkt "Als vriend naar binnen gaat komt nooit te laat" en "zoals het klokje thuis tikt tikt het nergen...
Imari porseleinen 3-delig kaststel 2e helft 20e eeuw in goede staat 13-16cm.
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.
Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M
Negen Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde schotels met vlinder- en bloemendecor ca. 1920-1930 ø15cm. Cond.: G
Vijftien delen Duits keramisch serviesgoed "Zell am Hamersbach en Zeiler keramiek" met haan-decor 5-20cm. Cond.: G
Oude Duitse keramieken schaal van Fritz Hudler met blauw floraal cracele glazuur ca. 1950 in goede staat 6-ø28cm. Cond.: G
Twee delen Engels Wedgwood bisquit porselein; 1x asbak en 1x tablet 11-16cm. Cond.: G
Twee oude Delftse Porseleyne fles vaasjes, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 15-18cm. Cond.: G
Drie delen oud keramiek; 1x fruitschaal ca. 1921 "Wachtersbacher Steingut" 6xø18cm. , 1x schaal Göttingen ca. 1950, gemerkt E.K.. Bruin steengoed met groen glazuur 5xø17,5cm. en 1x kogelvaas Dümler en...
Grote imari porseleinen sierschotel 20e eeuw met divers decor van bloemen, vogels etc. ø37,5 cm. Cond.: G
Twee delen Duits porselein met Zwiebelmuster motief 1e helft 20e eeuw; 1x stad Meissen dekselterrine 16xø23cm. en 1x natfruitschaal ongemerkt (chip dekselrand) 7xø19,5cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinees porseleinen borden (verso gesigneerd) 1e helft 20e eeuw met floraal decor in goede originele staat ø20,3-ø26,3cm.
Twee oude Duitse Nymphenburg porseleinen Bayerische leeuwen 2e helft 20e eeuw. Naar ontwerp van Johan Peter Melchior en Ernst Andreas Ranch in goede staat 4-6cm.
Gipsen wandplaquette met voorstelling van Jezus ca. 1900, chips en stuk af 17xø30cm. Cond.: R
Drie oude Hollands keramieken herdenkingsborden 20e eeuw; 1x Societe Ceramique Maastricht, herrijzend Nederland 1945 ø23,5cm., 1x Schoonhoven Holland "De Spinster" ø24cm. en 1x Holland Delfts blauw Mi...
Drie oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x dansend paar (1 vinger af en arm gelijmd), 1x musicerend paar (harp gelijmd) en 1x zittende vrouw met man 16-24cm. Cond.: M-R-G
Vier borden Villeory & Boch Bonn ca. 1900 met landschapsdecor (grote bord heeft randschade) ø16-ø25cm. Cond.: R-G
Vier delen oud keramiek; 2x jardiniere ca. 1900 (oude haarlijnen), 1x Italiaanse kruik en 1x schenkkan met rozendecor 22-26cm. Cond.: R-G
Vier delen oud porselein: Maarschalk met honden ca. 1920 (keramiek), dekseldoos met bloemendecor gemerkt: A.K., vaasje G.W.Depose ca. 1950 verlopen glazuur en een grote Rosenthal vaas, gelijmd 8-37cm.
Zeven delen oud porselein: Kaarskandelaar ca. 1930 Nymphenburg (besch.) Bonbonschaaltje ca. 1900, Melkkannetje, K.P.M. schotel ca. 1930 met druivenrankdecor, Weense opengewerkte cakeschaal, Weimar die...