Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp, voorstellend een meisje in een boom met hondje 1972-1979 Nr. 1936 "In Sicherheit". In goede originele staat 44cm.
Twee oude Duits keramieken Goebel (Hummel) vogeltjes ca. 1960, in goede originele staat 7x9cm.
Twee delen oud keramiek; 1x Goebel/Hummel vogeltje "Garten Rotschwanz" nr 88016 ca. 1980 7x9x5cm. en 1x keramieken eierhouder ca. 1930, gemerkt AVR nr. 4484 (oude haarlijnen in glazuur 12xø15cm. Cond....
Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp. Voorstellend een meisje met geitje bij een boom, 1972 - 1979, Nr. 228 (Freunde) in goede originele staat 36cm.
Zes oude Goebel (Hummel) jaarborden 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, in goede staat ø19,4cm.
Zes oude Goebel (Hummel) jaarborden 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976 en 1977 in goede staat ø19,4cm.
Oude bisquit porseleinen Hummel figuur (Goebel) nr. B7522, Dorfbäckerei (voor kaars) 14x13x13,5cm. Cond.: G
Twaalf delen Franklin Mint porseleinen dierenfiguren met etagere, "Woodland surprises Handpainted Franklin porcelain" 80-er jaren. In goede staat (minimale chip mogelijk) 42x35x36cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 19e eeuwse platte kom met fijnbeschilderd decor van bosschage met bloemen, vogels bij nest en Chinese tekst (oude haarlijn) 5xø15cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor in goede originele staat 11xø36,5cm.
Drie blauw imari porseleinen vazen 2e helft 20e eeuw met bloemendecor in goede staat 21-23cm.
Oude Chinese terracotta inktsteen, beide zijden bewerkt met Chinese voorstellingen van figuren 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x38x3,5cm.
Groot oud Chinees porseleinen figuur voorstellend een man met gewaad, hoed en waaier 1e helft 20e eeuw (gesigneerd) 55cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met gouddecor 29x12x11cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen schaal, waarschijnlijk 20e eeuw met bloemendecor (gesigneerd) 6x29x20cm. Cond.: G
Drie bijzondere 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, gesigneerd en met decor van geisha en bloemen; 1x schotel met haarscheur en chips en 1x schotel met minimale chip ø10,4cm. Cond.: R-G
Twee grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotels met figuren- en gouddecor in goede staat (gesigneerd) ø30,4cm.
Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze trekpot met haan en bloemendecor. Haarlijnen, chip dekselrand en stukje bij tuit af 11x13xø8,5cm. Cond.: R
Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord met geschulpte rand met als voorstelling figuren in de tuin en omranding van bloemen ø23,3cm.
Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen figuur, Chine de Blanc, voorstellend een Chinese vrouw met boog en zwaard 20e eeuw 15cm. . Nr. 3 Cond.: G
Twee Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw; 1x mangaan decor met landschap 13xø12cm. en 1x met Chinees teken 15xø14cm.