Twee Makkumse keramieken borden 1e helft 20e eeuw; 1x groot met bloemdecor ø31cm. en 1x met bloemen- en vogeldecor (ploychroom) ø24cm. Cond.: G
Grote Hollandse Makkums keramieken sierschotel ca. 1910 met floraal decor in goede staat ø35cm.
Grote Makkumse ploychroom keramieken sierschotel, gemerkt TIggelaar (randschade) ø31,3cm. Cond.: R
Twee Mobach vazen; 1x jaren 30 groen geribte vaas 19xø15cm. en 1x jaren 50 rood/grijs doorlopend 14,5xø12cm.
Elf antieke Japans porseleinen schotels ca. 1890 met landschap-, figuren- en gouddecor in goede staat ø15,2-ø24cm. Cond.: G
Grote Hollandse polychroom schotel ca. 1900, (gemerkt De Klaauw?) ø32,7cm. (randschade)
Porseleinen 7-delig kaststel, gemerkt met havendecor 20e eeuw in goede staat 25-33cm.