Oude/antieke kerststal figuren ca. 1900 met originele beschildering, vermoedelijk Duitsland. Gemaakt van gegoten kalk, paar beschadigingen 8-18cm. Cond.: R-G
Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x18x9cm.
Vier oude Engelse Staffordshire porseleinen honden 1e helft 20e eeuw; 2x klein met mand en 2x groot (Nr. 3915). In goede originele staat 10-26cm.
Dresden porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster, bloemen licht beschadigd 14cm. Cond.: R
Grote keramieken figuur voorstellend een dame met hoed en jurk met bloemen. Gemerkt KWK Keramiek Austria Todany. minimale glazuur beschadigingen 39cm. Cond.: R
Oud keramieken presenteertablet, Italiaanse barokstijl (is kapot geweest en gerestaureerd, gekramd) met bijbelse voorstelling 78x51cm. Cond.: M
Twee Meissen siervazen in empire stijl, 2e keus, gedecoreerd met bloemmotief aan beide zijden, 1e helft 20e eeuw. 1 vaas heeft kleine chip aan voet. ca. 29.5xø13cm. Cond.:G
Herend porseleinen 4-delige set in originele kist met goud-, bloemen- en vlinderdecor; 1x lakstempel, 1x schaaltje, 1x luciferhouder en 1x dekseldoos 5,5x23x16cm. Cond.: G
Empire stijl porseleinen vaas ca. 1980, gemerkt Kaiser Schönbrunn in goede staat 29cm. Cond.: G
Oude Duits porseleinen Fürstenberg koffieservies ca. 1980 bestaande uit; koffiepot, suikerpot, melkkan, 6 kop&schotels en 6 gebaksbordjes in goede staat 6-24cm.
Keramieken figuur voorstellend een ree met kalf, gemaakt door Rudolf Rempel Bildhauer Duitsland Nr. 48. In zeer goede originele staat 18x10x9cm.
Decoratieve keramieken Jugendstil-stijl jardiniere met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x25x20cm.
Oude porseleinen Jugendstil-stijl siervaas met papegaai en bloemendecor in goede staat 2e helft 20e eeuw 40cm.
Oude keramieken Pierrot 1e helft 20e eeuw (Tsjechoslowakije) in goede originele staat (bakscheur bodem) 28x18x14cm.
Prachtig 22-delig theeservies in Weense stijl 20e eeuw, gemerkt Zevator Bohemia Made in Germnay met decor van figuren en goud. 6-20cm. Cond.: G
Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M
Keramieken snavel-schenkkan met bewerking. Bruin glazuur en tinnen deksel (2 Liter) ca. 1910 Nr. 1636 KB, handvat gelijmd 20xø17cm. Cond.: R
Zeldzame 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselpot (gesigneerd) met landschap-, vogels-, sprinkhaan- en bloemendecor. gesigneerd onder het deksel en onderop de bodem. In zeer goede staat 23,5xø14...
Oosterse terracotta schenkkan (ca. 500 voor Christus), stukje oor aangelijmd 13x33xø17cm. Cond.: R-G
Drie oude Griekse terracotta bodemvondsten (leeftijd onbekend); 2x hoofd en 1x stier 8-9cm. Cond.: G
Terracotta figuur, voorstellend een vrouw in gewaad met boek (19e eeuw of ouder) 14,5cm. Cond.: G
Duitse steengoed 17e-18e eeuwse kruik met grijs-bruin glazuur. Handvat gelijmd, haarscheur en chip 23xø13cm. Cond.: R
Oude Engelse keramieken Toby Mug met lichte glazuurchips 26x19x9cm. Cond.: G
Oude Afrikaanse terracotta flacon (waarschijnlijk Kamerun). 1 Arm mist en 1 hand beschadigd 27cm. Cond.: R