Doos met een oude Chinese druksteen, rondom bewerkt met gouddecor 20e eeuw 28x10x5cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met koekkoek in het huisje en bloemdecor. 2 Oude haarscheuren en lichte randschade ø35cm. Cond.: R
Gouda platelen dekselpot ca. 1910, gemerkt 1150 Crocus J.M. Holland Gouda in goede staat 20xø14cm. Cond.: G
Oude Chinese Boedha gemaakt van witte jade?, 20e eeuw in goede staat. H.27cm.
Keramieken tafelstuk ca. 1900 voorstellend 3 putti die een mand dragen. Creme met blauw- en gouddecor. genummerd en onduidelijk gemerkt. Baknaden bij de bodem 27x26x25cm. Cond.: R-G
Doos met tien oude Chinese drukstenen, dubbelzijdig bewerkt met figuren 20e eeuw 39x21x3cm. Cond.: G
Grote porseleinen Chine de Commande pul 18e eeuw (handvat gelijmd) met bloemen en rocaille decor 13x15xø11cm.
Antiek Hollands platelen potje: Brantjes en Co Firma weduwe, 1895-1904 jaarmerk 1902, licht beschadigd (chip) 5.6x7.5x8.5cm.
Vier oude marmeren dekselpotjes/vaasjes 20e eeuw in goede staat 5-11cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen servies met karpermotief 20e eeuw o.a; 26 diepe borden groot, 6 diepe borden klein, 37 schaaltjes groot en 30 schaaltjes klein (1 chip) ø23cm. Cond.: G
Acht delen steengoed 17e-18e-19e eeuw o.a; potjes, kannetjes, bakjes etc. 5-13cm. Cond.: R-G