Vroeg 19e eeuwse zilveren doos, 833/000, met scharnierend deksel. Rechthoekig doos met lijnbewerking aan de zijkanten en onderzijde. De deksel is versierd met geometrisch graveerwerk. MT.: Abraham van Willenswaard, Schoonhoven jl.; Q:1825. Grootte 12x7x2,5cm. ca 165 gram. Kleine beschadiging aan de bovenzijde en onderzijde, verder in goede staat.