Groot oud Chinees benen sculptuur, 20e eeuw. Bestaande uit vele gesneden figuren op rotspartij en in rotspartij. In de wolken, met bomen, pagode, kraanvogels etc.. Op groot houtgestoken basement (gesigneerd). Sculptuur is geinspireerd door de Chinese mythologie. (paar kleine beschadigingen) Afmeting: 146 x 42 x 95 cm. In goede staat.