Negentiende eeuws porseleinen koffieservies gemerkt C.T met kroon, handbeschilderd, goud en floraal decor, bestaande uit: koffiekan, theekan, melk en suikerpot, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1schaal, 11 borden, deksel koffiekan beschadigd. 7-30cm. Cond;R/G