Kristallen marmeladepot met zilveren houder en deksel, 835/000. Kristallen coupe met 3 zilveren bladeren en rand bevestigd op een kristallen met zilveren ondervoet voorzien van 3 klauwpoten op bollen. Voorzien van een gladde zilveren deksel met staande leeuw als knop. Johan Casper Rennefeld, Amsterdam jl.: G:1841 samengesteld. ø 14x18 cm, Iets uit model, en kristallen voet los van coupe.