Zeven porseleinen stopflessen, 3 lichtblauwe flessen met handbeschilderde bloemen en gouden accenten, Frans 20e eeuw, 2 witte Engelse flessen gemerkt: Devon ware stoke on trent England ca 1920, 1 Engelse aardewerken stopfles blauw met rode bloemen ca 1920 en 1 witte ongemerkte stopfles 16-22 cm Cond.:G