Drie sets oorhangers, zilver verguld, met kleurstenen. Grote oorhangers, peervormig, met blauwe en witte stenen, een paar oorhangers met peervormige rozetten met rode stenen en peervormige opake hangers en een paar oorhangers met kleine ronde rozet met daaronder een markiesvormige rozet met blauwe en witte stenen. Totaal ca 29 gr. Lengte 25-54 mm .