Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & schotel groot, 1x los kopje, 1x losse schotel (minimale chip) 6,3xø15cm. Cond.: R-G