Monumentale 18e eeuwse Franse Louis Seize pendule met origineel uurwerk, 1e vergulding brons met grote figuren 18,5 cm (haarlijn in rechter zuil) groot achtdaags uurwerk met touwtjesslinger (onder afgevlakt, 1 sierlijst op zuil mist) in originele staat. 54x40x14 Cond:G