Weens porseleinen 19e eeuws 4-delig klokkenstel met diverse figuren en florale decors, origineel uurwerk. Klok en console hebben beschadigingen aan de bloemen. Beschadiging aan kandelaren: 1x stam gebroken geweest, arm gelijmd, hoofd gelijmd en florale beschadiging en andere kandelaar heeft alleen florale beschadigingen 38-44cm. Cond.: R