Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met houten stenen en papieropdruk, 1x blikken doos met met speelstukken van bamboe en been, 1x met speelstukken van donkergekleurd bamboe en been, 1x blikken doos met speelstukken van bamboe en been (gebruikssporen) ca. 20x13x9cm. Cond.: R-G