Mooie armband met 4 rij bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. Armband met 4 rijen bloedkoraal, tonmodel ø 5.6 mm, bevestigd met prachtige GG eindstukken aan een 19e eeuwse streeksluiting met gravure en bloedkoraal, 24x18 mm. de sluiting is wat beschadigd. Lengte 19 cm ca 30.5 gr