Zeven antieke Japanse/Chinese porseleinen vaasjes; 1x China, gesigneerd met tekst en berglandschap, 2x 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met geisha's op burg (gesigneerd), 3x kleine Satsuma vaasjes ca. 1920 en 1x Kantonese vaas ca. 1900 (chip) 8-17cm.