Karl Hartman pop, gemerkt 2/0/½. Biscuit hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine glazen ogen, bruine harenwimpers en blonde lange pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes . Beschadigingen bij bovenbeen, rechterschouder, linkbovenarm en haar zit vast. H.: 50cm.