Waarschijnlijk Guttmann & Schiffnie pop (of Gans en Seyfarth), gemerkt G&S 6 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mond, 4 tandjes, geen oorringen, donker grijsblauwe ogen en bruin haar. Composiet lijfje met gelede handen en losse polsen. Barstje op linkerbil en voetjes gerestaureerd (verder gaaf) H.: 61cm.