Pop van Alt, Beck & Gottschalk, ongemerkt. Biscuit porseleinen schouderplaat-hoofd met bruine glazen ogen en bruin haar. Lederen lijf met 4 geledingen (knieën en billen), porseleinen onderarmen en handen, vaste polsen. Lijf is direct onder schouderstuk gerestaureerd H.: 55cm.