Bijzondere zeldzame bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met Diana en amfora met lauwerkrans. Voorkant onder; Diana vliegend met amfora en twee medaillons met Romeinse bustes. Origineel groot Frans uurwerk met touwtjesslinger en 8-daags uurwerk. De pendule is in goede originele staat. Wijzerplaat iets beschadigd bij sleutelgat. 53x39x14cm. Cond.: G