Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel ruste op 4 pootjes (1 defect) 835/000 import zilverkeur, ca. 915gr. Schenkkan 20xø11cm. Cond.: U