Marklin tenderlok Cm 800 in originele doos (licht bespeeld), 3 wagons (1x Marklin kiepwagon, 1x Lilliput en 1x ongemerkt), daarbij diverse blikken Marklin treinrails 2e helft 20e eeuw. 55 Stuks incl. wissels etc. Tevens 9 kunststof delen, 8 huisjes, 1 boom en 1 Trafo Temsi Hengelo in doos Cond.; G