Eikenhouten gefineerde schrijfsecretaire ca. 1800 Duitsland met inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en bovenop. Achter de schuine klep bevindt zich het binnenwerk met 12 lades, 2 deurtjes en uitschuifbare boekvakken. Het meubel verkeert zich in goede ongerestaureerde staat 108x57x118cm. Cond.: G