2 Kopjes & 1 schotel. Kopjes zijn zogenaamde snorkopjes (wanneer je koffie drinkt wordt de snor niet nat d.m.v. een speciaal schotje). Kopjes zijn Duits eind 19e eeuw, beide met tekst "Zu schonen deinen schonen Bart nimm dieser Tasse eigener art.". 1 Kopje is gerestaureerd Cond.: R