Drie oude poppen ca. 1930-1940. 1x Papier mache, Koenig en Wernicke, meisje (beschadigd). 1x Hard kunststof jongentje, ongemerkt, ogen los in het hoofd. 1x Hard kunststof, gemerkt Rauh Germany, scheurtje in het lichaam. Allen met slaapogen L.: 36cm., 43cm. en 46cm. Cond.: M