Lot 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang xi kop en schotels. 4x Kang xi kop en schotels met tuin decor + bodemmerk. Twee schotels goed. Twee schotels haarlijn/chip. Eén kopje chip. Drie kopjes haarlijn/chip. Eén schotel steur/baars decor. 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede staat.