Twee delen zilveren met een servetband voorzien van een afbeelding van de gouden koets, 833/000, 5x5x3,5cm. en een schild handgemaakt uit zilver met een wapengravure en een tekst: CRISTIAEN NOVWENS CONINCK VANDEN EDELEN RIDDERS t SWBASTIAEN GVLDE TOT TILBOCH. Grootte 9X10,5cm. Voorzien van (pseudo)keuren. Totaal ca 61 gram. In goede staat