Lot met zes delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, republiek, landschap decor, bodemmerk, circa 1920, goed. Schotel met bodemmerk, floraal decor, goed. Blauwe pot, floraal, beschadigd. Gemberpot, goed. Dekseldoos, goed. Kom met figuren, haarlijn. Afmeting: 9 - 19 cm. In redelijk/goede staat.