Twee delen antiek Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse vaas met figuren in tuin/floraal/goud decor, randschade + haarlijnen. En een grote kom met floraal/vogels/goud decor, circa 1920, haarlijn + chips. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijke staat.