Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 1x Steur, krab, karper decor + vier tekens bodemmerk, chips. 1x 18e Eeuws bord met tuin decor, chips. 1x 17e - 18e eeuws Kang Xi bord met jagers op tijger decor + bodemmerk, haarlijn, gaatjes en chips. Afmeting: Ø 25 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.