Zeldzame zilveren bodebus, 18e eeuw, gemaakt uit filigrain met een ovaal medaillon met ingelegde vergulde afbeelding van een cherubijn met bloemen en kristallen venster. Onderaan de hanger zitten 5 antieke munten, o.a. Stad Utrecht 1765, Hollandia 1753, VOC 1756, West Frisia 1764. Grootte 62x5cm. ca 89 gram. In redelijk goede staat.