Must de cartier dameshorloge, zilver, 925/000, met 20 micron vergulding. Tank Quartz, rechthoekig model voorzien van een bordeaux rode plaat en bordeaux rode leren band. breedte horloge 23,5mm. In originele doos met certificaat. Glas iets beschadigd.