Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamanten en parel. Brede slagring met aan één kant een grote witte parel, ø 12,5mm, met in de band 21 briljant geslepen diamanten in rijen van 3 gezet. Aan de andere kant zit een witgouden bol, ø 12,5mm, pavé bezet met briljant geslepen diamanten. In de band zitten 46 briljant geslepen diamanten in een blokjespatroon in de band gezet. Breedte ring 25 mm. totaal ca 26,4 gram. Gemerkt Leader line, Italy. ø 55. In zeer goede staat