Drie antieke Chinees porseleinen vazen. (1) 18e - 19e Eeuwse vaas met floraal/vogel,groen glas, op messing voet, bovenrand gelijmd. (2) 19e Eeuwse Kantonese Familie Rose vaas, bovenrand beschadigd. (3) 18e Eeuwse vaas, floraal/zeegezicht, beschadigd. Afmeting: H 18 - 25 cm. In matige staat.