Antiek pistoolmes met zilveren heft, 18e eeuw. Mes voorzien van zilveren heft met gedreven voorstelling, wat vervaagd, met voluten en een figuur met koe. Het heft is bekroond met een ruiter te paard. keuren zijn deels afgesleten. 25 cm. ca 84 gram. In goede staat