Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 6,5 x Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.