19e Eeuwse Franse, zwart-marmeren empire portaalklok met compensatieslinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede staat. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: H 41,5 cm. In redelijk/goede staat.