Geelgouden dasspeld, 585/000, met diamant. 19e eeuw. Dasspeld met een peervormige zetkast bezet met een rozet met een peervormige diamant en een rand met 12 diamanten, allen voorzien van een oud slijpsel. Grootte rozet 9,5x14mm. ca ,9 gram. Stenen wat beschadigd, verder in goede staat.