Twee zilveren nafruitscheppen, een lepel, 800/000, met ronde opengewerkte bak met figuur en schelpendecor, bevestigd aan een steel met drakenkoppen bekroond met een zeilschip, gerestaureerd aan de steel, 17cm. en een lepel, 925/000, met een peervormige opengewerkte schep met floraal decor en een steel voorzien van voluten, tevens voorzien van restauratie. 20 cm. MT.: William Moering, London, jl.:C:1898. Totaal ca 100 gram. In redelijk goede staat.