2 Zilveren gelegenheidslepels, 833/000, één lepel met een geschulpte bak voorzien van een voorstelling met molen en kerk, een bewerkte steel en bekroond met een jager, MT.:Y.T. van Erp, Leeuwarden, jl.:s: 1902, en een lepel met een bak voorzien van een boerenvoorstelling, een dubbel getorste steel bekroond met een wapenschild met leeuw, en een strik met "Noord brabant" en voorzien van een gravure aan de achterzijde: HBH to MBF, dec. 5th 1897" MT.: vermoedelijk J.F. van Beugen, 's Hertogenbosch. Gekeurd voor export. totaal ca 114 gram. 18-20cm. In goede staat.