Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal met paradijsvogel + bodemmerk, circa 1900, goed. Eén maal met floraal decor + bodemmerk, 19e eeuw, haarlijn. Eén maal met figuren in landschap/vleermuis decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: Ø 17 - Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.