Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is twee delig en heeft 3 lades. Originele sloten en sleutels. cond goed. 209x160x70 cm