18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop en schotels met peterselie decor + vier-tekens bodemmerk, één haarlijn + één chip + schade gelijmd. Drie kop en schotels, Queng Lung, één haarlijn + chip bij kopjes, één chip + haarlijn bij schotels. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.