Twee delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal Kang Xi kom, floraal decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijn. Eén maal Kang Xi vaas, figuren in coulissen decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijnen bovenrand. Afmeting: 7 x Ø 15 cm. + 16 x Ø 6,5 cm. In redelijke staat.