Twee grote bisquit porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dronken man in kruiwagen. Eén maal kaartspelende heren (vals spelen). Beide figuren gemerkt: Artistic Porcelain Poema design Emil Creta. Afmeting: 24 x 17 x 15 cm./22 x 27 x 18 cm. In goede staat.