Drie-delig Frans pendule stel. Tweede helft 19e eeuw. Pendule met vrouwfiguur 'Au champ par a de Ranieri'. Met rood marmeren basement en vergulde applicaties. Wijzerplaat met Arabische cijfers en zwarte wijzers. Met facet geslepen glas in vergulde parelrand. Halfuur-slag op bel. Uurwerk loopt aan. Met bijpassende 5-lichts kaarskandelaren. Afmeting pendule: 29 x 60 x 16 cm. Afmeting kaarskandelaren: H 48 cm. In goede staat.